درباره ما

شرکت صنایع شیر یکدانه شرق تولید کننده انواع فراورده های لبنی با برندهای تجاری کانیار و نیاوران وگلاریس وطاهر مفتخر است که توانسته است در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی و توجه مسئولین محترم به رشد و گسترش این صنعت بپردازد و همگام با علم روز به پیشرفته ترین فن آوری موجود را برای تولید فرآورده های لبنی که بطور روزمره در ارتباط با زندگی احاد مردم قرار دارد بکار گیرد.

شرکت صنایع شیر یکدانه شرق یکی از بزرگترین و مجهزترین کارخانجات تولید محصولات لبنی در استان خراسان رضوی میباشد که در سال ۱۳۸۶ افتتاح گردید.

درحال حاضر با تولید پنیر پیتزای موزارلا، پنیر پیتزای پروسس و روغن زرد در بسته بندی (۱۷۰۰۰،۱۴۰۰۰،۸۰۰۰،۵۰۰۰،۱۰۰۰،۸۰۰،۴۰۰ گرمی قوطی و حلب) و تاپینگ پیتزا (در بسته بندی ۵۰۰۰،۲۰۰۰،۱۰۰۰،۸۰۰،۵۰۰،۴۰۰،۱۸۰ گرمی رنده و ورقه ای ، بسته بندی می شود.) و خامه (بسته بندی ۵ کیلویی جهت صادرات ــ خامه ۵ کیلویی برای قنادی ها ــ خامه فله برای تولید اسپتیک ــ خامه فله برای تولید کره) به مسیر پیشرفت خود ادامه میدهد.

به امید خدا در آینده ای نزدیک محصولات شیر خشک و پودر آب پنیر راه اندازی و تولید میگردد.

این شرکت با داشتن پرسنل مجرب و کارآزموده و آزمایشگاهی مجهز روزانه شیر تازه را جذب و به بازار عرضه می نماید. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و بسته بندی مناسب ، ماشین آلات پیشرفته ،دانش فنی روز و نیروهای متخصص باعث آن گردیده تا محصولات تولیدی این شرکت از جایگاه ویژه ای در بازار بهره مند گردد.

شرکت یکدانه شرق در طی سالهای گذشته اصول کیفیت و بهره وری و مشتری مداری را سرلوحه استراتژی شرکت قرار داده و در این راستا اقدامات ذیل انجام شده است.

  1. تامین و بهره برداری مرکز علمی کاربردی یکدانه شرق با هدف ارتباط صنعت و دانشگاه و آموزش پرسنل و تدریس کارشناسان در مرکز علمی و کاربردی در جهت افزایش توان علمی و دانش فنی مجموعه
  2. رعایت استاندارد های کشوری و در این راستا مفتخر به دریافت یک مرحله انتخاب واحد نمونه استان خراسان رضوی در سال ۱۳۸۹ و دو مرحله انتخاب مدیر کنترل کیفیت نمونه در سال های ۱۳۸۸ و ۱۳۹۳ و ۱۳۹۵
  3. رعایت ضوابط و مقررات اداره نظارت بر مواد غذایی و انتخاب واحد نمونه استان خراسان رضوی در سال و ۱۳۹۸ ، ۱۳۹۷ ، ۱۳۹۰
  4. رعایت بهداشت محیط و محیط زیست و بهبود عملکرد مناسب دریافت شیر و انتخاب واحد نمونه شهرستان از سوی بهداشت محیط ــ دامپزشکی و جهاد کشاورزی شهرستان
  5. کارآفرین برتر نمونه استان از اداره کار ، تعاون و رفاه اجتماعی در سال ۱۳۹۵
  6. پوشش مناسب ظرفیت اسمی و فعالیت مناسب در سال های ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۳ و انتخاب واحد نمونه استانی از سوی جهاد کشاورزی در سال ۱۳۹۳
  7. اخذ تندیس رعایت حقوق مصرف کننده در سال ۱۳۹۴
  8. دارا بودن کارگر نمونه استانی در سال متمادی و دریافت تندیس به مدیر کنترل کیفیت واحد
  9. منتخب مسئول فنی نمونه از اداره نظارت بر غذا و دارو در سال ۱۳۹۵ ، ۱۳۹۴ ، ۱۳۹۱
  10. منتخب مدیر کنترل کیفیت نمونه در سال۱۳۹۳ و ۱۳۹۵ از سوی سازمان استاندارد و تحقیقات خراسان رضوی

در حال حاضر با ۱۰۰% ظرفیت اسمی تولید را ارائه میدهد و هدف مشتری مداری و رعایت حقوق مصرف کنندگان شرکت در بهترین کیفیت میباشد.