کانیار در یک نگاه :
شرکت فرآورده های لبنی یکدانه شرق با نام تجاری کانیار، یکی از بزرگترین و مجهزترین کارخانجات تولید محصولات لبنی در استان خراسان می باشد که در سال 1386 افتتاح گردید.
این شرکت فعالیت خود را با تولید شیر، ماست و دوغ آغاز کرده و امروز با راه اندازی خط تولید پنیر پیتزا، کره و خامه صبحانه به راه طولانی خود ادامه می دهد. انواع ماست کم چرب و پر چرب، دوغ، خامه صبحانه، کره، ماست چکیده، موسیر و پنیر پیتزا، در بسته بندی و اوزان متنوع، از محصولات این شرکت می باشد. این شرکت با داشتن پرسنل مجرب و کار آزموده و آزمایشگاهی مجهز روزانه مقادیر فراوانی شیر تازه را جذب و به انواع فراورده های لبنی تبدیل و به بازار عرضه می نماید.
استفاده از مواد اولیه و لوازم بسته بندی مناسب، ماشین آلات خودکار پیشرفته، دانش فنی روز و نیروهای متخصص باعث آن گردیده تا محصولات تولیدی این شرکت، از جایگاه ویژه ای در بازار بهره مند گردد.
کانیار : معدن دوستی
به نام هستی، ما کانیار را به معنای آغاز دوستی می‌دانیم آغازی پرصلابت و استوار، شروعي دل‌انگيز همراه با معدني مغذي شير يکي از مغذي‌ترين نوشيدني‌هاست و از عوامل اساسي در ارزش ويژه غذايي افراد مي‌باشد علاوه بر کلسيم 8 ماده مغذي ضروري براي بدن را نيز دارد. يک منبع غذايي کامل و طبيعي مي‌باشد که سرشار از انواع ويتامين‌ها و مواد معدني مورد نياز براي سلامتي است. شير طيف وسيعي از مواد ضروري براي رشد را دارا مي‌باشد.